כספות חסינות אש

כספת בתקן - מקסימום ביטחון עם "כספות בריח"

התקן כן קובע, ללא ספק כאשר יש כספת בתקן הכוונה היא שהיא עברה מבחנים ובדיקות שמאשרות את העמידות שלה בפני פריצה, אש, מים, לחות וכדומה. כאשר אתם רוכשים כספת בתקן אתם מבטיחים לעצמכם הגנה מושלמת בפני פריצה. יש מגוון סוגים של תקנים כאשר כל תקן אמור לתת הוכחה שאותה הכספת אכן עומדת בו. חלק מהתקנים יהיו תקנים בין לאומיים וחלק יהיו תקנים מקומיים לדוגצה כספות לנשקים. כספת לאקדח או ארון נשק מחוייב על ידי משטרת ישראת בנתונים מסויימים אלו למעשה נתוני התקן של כספת למנשק. משטרת ישראל מפרידה בין סוגי כספות לנשק באמצעות כמות הנשקים שאמורים להיות מאוחסנים, עד 5 כלי יריה שיאוחסנו בכספת לנשק, עד 10 כלי יריה שיאוחסנו בארון נשקים או כספת לנשק גדולה ומעל 10 כלי יריה שבדרך כלל מאוחסנים בחדר נשק המוגן על ידי דלת חדר נשק. כל תקן מגדיר במדויק מה נדרש על מנת להגן על הנשקים.

מגוון הכספות בתקן שאנחנו בחברת "כספות בריח" מציעים כוללת כספות משרדיות או ביתיות, כספות חסינות אש וכספות למדיה מגנטית. בין היתר פתרונות שלנו מאפשרים לקבל אישורים ביטוחיים בהתאם לתכולת הכספת.

מגוון הפתרונות של כספות עם תקן כולל:

  • כספות עם תקן משרדיות קטנות – לרוב ישמשו כספות אלו לאחסון כספים וניירת חשובה וקריטית.
  • כספות עם תקן משרדיות גדולות – מאפשרות לאחסן ניירת, קלסרים, ציוד ואביזרים שונים.
  • כספות עם תקן חסינות אש – השימוש העיקרי הוא לניירת חשובה, קלסרים או מסמכים שאין שני להם. אלו לרוב כספות גדולות ממדים בעלי נפח גדול.
  • כספות עם תקן למדיה מגנטית – כאשר יש גיבויים של נתוני החברה או כוננים קשיחים עם מידע רגיש מומלץ לאחסן אותם בכספות למדיה מגנטית עם תקן, אלו כספות שמגנות בפני חום, לחות ואש.
  • מגוון סגנונות הנעילה משפיעים על אופן ההפעלה של הכספת וניתן לשלב מנגנוני נעילה שונים כגון נעילת מפתח, נעילת קומבינציה מכנית / אלקטרונית או עם השהייה, נעילה ביומטרית, ניתן אף לחבר את כל הכספות למערכת רשתית אחת לצורכי בקרה ופיקוח.

קטלוג כספות בתקן

כספות סדרת פלדה

כספת בתקן דגם פלדה

סדרת פלדה
כספות סדרת טיטניום

כספת בתקן דגם טיטניום

סדרת טיטניום
כספות סדרת אדיר

כספת בתקן דגם אדיר

סדרת ADIR
כספות סדרת YES-031D

כספת חסינת אש דגם YES-031D

סדרת YES
כספות סדרת YES-M020

כספת חסינת אש דגם YES-M020

סדרת YES
כספות סדרת אדיר

כספת בתקן דגם אדיר

סדרת ADIR
כספות סדרת SB

כספות חסינות אש סדרת SB

סדרת SB
כספות סדרת ES

כספת בתקן סדרת ES

סדרת ES
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
0
צריכים עזרה?