כספות חסינות אש

כספת בתקן - מקסימום ביטחון עם "כספות בריח"

התקן כן קובע, ללא ספק כאשר יש כספת בתקן הכוונה היא שהיא עברה מבחנים ובדיקות שמאשרות את העמידות שלה בפני פריצה, אש, מים, לחות וכדומה. כאשר אתם רוכשים כספת בתקן אתם מבטיחים לעצמכם הגנה מושלמת בפני פריצה. יש מגוון סוגים של תקנים כאשר כל תקן אמור לתת הוכחה שאותה הכספת אכן עומדת בו. חלק מהתקנים יהיו תקנים בין לאומיים וחלק יהיו תקנים מקומיים לדוגצה כספות לנשקים. כספת לאקדח או ארון נשק מחוייב על ידי משטרת ישראת בנתונים מסויימים אלו למעשה נתוני התקן של כספת למנשק. משטרת ישראל מפרידה בין סוגי כספות לנשק באמצעות כמות הנשקים שאמורים להיות מאוחסנים, עד 5 כלי יריה שיאוחסנו בכספת לנשק, עד 10 כלי יריה שיאוחסנו בארון נשקים או כספת לנשק גדולה ומעל 10 כלי יריה שבדרך כלל מאוחסנים בחדר נשק המוגן על ידי דלת חדר נשק. כל תקן מגדיר במדויק מה נדרש על מנת להגן על הנשקים.

מגוון הכספות בתקן שאנחנו בחברת "כספות בריח" מציעים כוללת כספות משרדיות או ביתיות, כספות חסינות אש וכספות למדיה מגנטית. בין היתר פתרונות שלנו מאפשרים לקבל אישורים ביטוחיים בהתאם לתכולת הכספת.

מגוון הפתרונות של כספות עם תקן כולל:

 • כספות עם תקן משרדיות קטנות – לרוב ישמשו כספות אלו לאחסון כספים וניירת חשובה וקריטית.
 • כספות עם תקן משרדיות גדולות – מאפשרות לאחסן ניירת, קלסרים, ציוד ואביזרים שונים.
 • כספות עם תקן חסינות אש – השימוש העיקרי הוא לניירת חשובה, קלסרים או מסמכים שאין שני להם. אלו לרוב כספות גדולות ממדים בעלי נפח גדול.
 • כספות עם תקן למדיה מגנטית – כאשר יש גיבויים של נתוני החברה או כוננים קשיחים עם מידע רגיש מומלץ לאחסן אותם בכספות למדיה מגנטית עם תקן, אלו כספות שמגנות בפני חום, לחות ואש.
 • מגוון סגנונות הנעילה משפיעים על אופן ההפעלה של הכספת וניתן לשלב מנגנוני נעילה שונים כגון נעילת מפתח, נעילת קומבינציה מכנית / אלקטרונית או עם השהייה, נעילה ביומטרית, ניתן אף לחבר את כל הכספות למערכת רשתית אחת לצורכי בקרה ופיקוח.

  קטלוג כספות בתקן

  כספות סדרת פלדה

  כספת בתקן דגם פלדה

  סדרת פלדה
  כספות סדרת טיטניום

  כספת בתקן דגם טיטניום

  סדרת טיטניום
  כספות סדרת אדיר

  כספת בתקן דגם אדיר

  סדרת ADIR
  כספות סדרת YES-031D

  כספת חסינת אש דגם YES-031D

  סדרת YES
  כספות סדרת YES-M020

  כספת חסינת אש דגם YES-M020

  סדרת YES
  כספות סדרת אדיר

  כספת בתקן דגם אדיר

  סדרת ADIR
  כספות סדרת SB

  כספות חסינות אש סדרת SB

  סדרת SB
  כספות סדרת ES

  כספת בתקן סדרת ES

  סדרת ES
  ?
  0
  צריכים עזרה?