כספות משרדיות

כספת למשרד קונים רק אצל "כספות בריח"

התקנת כספת למשרד הפכה בשנים האחרונות להיות נפוצה בכל בית עסק, החל ממשרדים קטנים שיש להם צורך באחסון צ'קים או כספים וכלה בחברות ענק שצריכות כספות משרדיות לאחסון מידע רגיש כמו מדיות מגנטיות או ניירת חשובה. יש חשיבות רבה בבחירת כספת משרדית מתאימה לצרכים

מגוון הפתרונות שאנחנו בחברת "כספות בריח" מציעים כוללת כספות משרדיות רגילות, כספת למשרד חסינת אש וכספות למדיה מגנטית. המגוון הרחב של כספות למשרד מאפשר לנו לתת מענה על כל דרישה באשר היא.

מגוון הפתרונות שלנו במחלקת כספות משרדיות כולל:

 • כספת למשרד קטנה – כספת למשרד מסוג זה מתאימה להתקנה בארונות, מגירות ארונות קלסרים ונותנות מענה לצרכים קטנים יחסית.
 • כספות משרדיות גדולות – כספת למשרד גדולה מאפשרת אחסנת קיבול גדול יותר של פריטים ואף ניירת חשובה או מסמכים שונים, ניתן להוסיף שרוול השחלה למעטפות על מנת לאפשר איסוף מעטפות באופן רציף ללא צורך בפתיחת הכספת.
 • כספות משרדיות בתקן – כספת למשרד עם תקן עמידה בפריצה המבטיח לכם שקט נפשי בכל הקשור להגנה על הניירת או כל דבר אחר שאחסנתם..
 • כספות משרדיות כבדות – כספת למשרד במשקל כבד נותנות מענה נגד עקירה ובריחה מהבית עם הכספת כולה, כספות אלו נפוצות יותר על פני כספות בתקן.
 • סוג הנעילה של כספת למשרד משפיע על אופן ההפעלה של הכספת וניתן לשלב מנגנוני נעילה שונים כגון נעילת מפתח, נעילת קומבינציה מכנית / אלקטרונית או עם השהייה, נעילה ביומטרית, ניתן אף לחבר את כל הכספות למערכת רשתית אחת לצורכי בקרה ופיקוח.

  קטלוג כספות משרדיות

  כספות סדרת אדיר

  כספת משרדית סדרת אדיר

  סדרת ADIR
  כספות סדרת JQ-1

  כספת משרדית סדרת JQ-1

  סדרת JQ-1
  כספות סדרת EMQ-M

  כספת משרדית סדרת EMQ

  סדרת EMQ-M
  כספות סדרת EQ-1

  כספת משרדית סדרת EQ-1

  סדרת EQ-1
  כספות סדרת EMC-M

  כספת משרדית סדרת EMCM

  סדרת EMC-M
  כספות סדרת FD-BQ-2

  כספת משרדית סדרת FDBQ

  סדרת FD-BQ-2
  כספות סדרת פלדה

  כספת בתקן סדרת פלדה

  סדרת פלדה
  כספות סדרת טיטניום

  כספת משרדית דגם טיטניום

  סדרת טיטניום
  ?
  0
  צריכים עזרה?