כספות כבדות

כספת כבדות - לחפצים שלכם יש משקל

המשקל הנו אחד הגורמים המשפיעים על החלטתו של הגנב אם לעקור את הכספת או לא. אנחנו בחברת "כספות בריח מתמחים בהתקנה, ייצור ומכירת כספות כבדות עם מגוון סוגים של מנגנוני נעילה.

כספות כבדות אינן כספות עם תקן אולם הן נותנות לנו מענה הולם כאשר אנו רוצים להקטין את הסיכוי של גניבת הכספת כולה. ככל שיש לכספות משקל גבוה יותר כן הגנב ימנע מלעקור אותם. אם בנוסף יש מנגנון נעילה ראוי סביר להניח כי נהיה מוגנים בפני פריצה.

מגוון הפתרונות בכספות כבדות שאנו מספקים כולל:

 • כספות כבדות משרדיות קטנות – להבדיל מאותם קופסאות פח קלות משקל ישמשו כספות אלו לאחסון כספים וניירת חשובה וקריטית והמשקל הכבד ימנע את העקירה שלהן.
 • כספות כבדות משרדיות גדולות – כאשר יש הרבה ניירת חשובה או שיש סוכנים המעבירים תשלומי לקוחות נדרשות כספות כבדות המאפשרות לאחסן ניירת, קלסרים, ציוד ואביזרים שונים.
 • כספות כבדות חסינות אש – לרוב כספות חסינות אש יהיו גם בעלות משקל כבד מעצם האופן בו הן מיוצרות, יחד עם זאת השימוש העיקרי הוא לניירת חשובה, קלסרים או מסמכים . אלו לרוב כספות גדולות ממדים בעלי נפח גדול.
 • מגוון סגנונות הנעילה משפיעים על אופן ההפעלה של כל כספת וניתן לשלב מנגנוני נעילה שונים כגון נעילת מפתח, נעילת קומבינציה מכנית / אלקטרונית או עם השהייה, נעילה ביומטרית, ניתן אף לחבר את כל הכספות למערכת רשתית אחת לצורכי בקרה ופיקוח.

  קטלוג כספות כבדות

  כספות סדרת EQ-1

  כספת משרדית סדרת EQ-1

  סדרת EQ-1
  כספות סדרת פלדה

  כספת בתקן סדרת פלדה

  סדרת פלדה
  כספות סדרת אדיר

  כספת משרדית סדרת אדיר

  סדרת ADIR
  כספות סדרת טיטניום

  כספת משרדית דגם טיטניום

  סדרת טיטניום
  ?
  0
  צריכים עזרה?