תיקון כספות

אנחנו מתמחים בפריצת כספות:
פריצת כספת, פריצת כספות ביתיות, פריצת כספות משרדיות, פריצה ללא גרימת נזק

כידוע פריצת כספות אסורה להיעשות על ידי גורם לא מוסמך או שאינו מקצועי. במילים אחרות, פורץ רק עם רישיון. אנחנו בחברת כספות בריח מבצעים פריצת כספות ברישיון משטרת ישראל תוך כדי השמת דגש על מינימום נזק לכספת. פריצה מקצועית תמנע מכם את הצורך לקנות כספת חדשה. ותחסוך לכם הוצאות רבות.

 • פריצת כספת מקצועית, ללא גרימת נזק.
 • הבאת הכספת לשימוש לאחר הפריצה עם מינימום הוצאות.
 • החלפת מנגנוני נעילה שניזוקו לאחר פריצה.
 • התמקצעות תמידית בתחום פריצת כספות על מנת לתת מקסימום איכות במינימום נזק.

  מקצוענים גם בפריצת כספות!

  לא אחת חייבים לפתוח את הכספת בצורה אגרסיבית ולא סטנדרטית, הכוונה היא לפריצת כספת. את הפריצה חייבים לבצע בעלי מקצוע מיומנים שיכולים ויודעים לפתוח את הכספת ללא גרימת נזק, ולחילופין אם כבר נגרם נזק בלית ברירה נזק אז צריך גם בעלי מקצוע עם יכולת וידע לטפל בנזק שנגרם עד להבאת הכספת להשמשה מלאה.

  המקצוענים של כספות בריח בעלי תעודות, הסמכות, ידע והכשרה מקצועית בפריצת כספות על סוגיהן החל מהכספות הביתיות וכלה בחדרי אוצר.

  [bsf-info-box icon="Defaults-heart" icon_size="28" icon_color="#ffffff" title="הסירו דאגה מליבכם" pos="left" title_font_size="desktop:20px;" title_font_color="#ffffff"]לא משנה מה הסיבה שבגללה נתקעה לכם הכספת ואיזה סוג מנגנון נעילה יש לה, בין אם זו כספת אלקטרונית, ביומטרים או מכאנית, אנחנו וצוות "כספות בריח" אתכם בכל רגע ונעזור לכם לפתור כל תקלה ובעיה.[/bsf-info-box][bsf-info-box icon="Defaults-star" icon_size="28" icon_color="#ffffff" title="אין בעיה בלי פתרון" pos="left" title_font_size="desktop:20px;" title_font_color="#ffffff"]אנחנו נותנים שרותי פריצה לכל! סוגי הכספות באשר הן, המקצועיות שלנו היא ללא תחרות והידע שלנו מאפשר לכם ליהנות מטיפול מקצועי ואיכותי ללא פשרות.[/bsf-info-box]
  פתיחת כספות
  כספות בריח

  למה לפרוץ עם כספות בריח?

  פריצת כספות כפי שאמרנו מחייבת ידע, מקצועיות ומיומנות. כספות בריח מתמחים בפריצת כספות מקצועית הכוללת פריצת כספות אלקטרוניות, פריצת כספות מכאניות ועוד. לצוות החברה יש הסמכות ותעודות המעידות על הניסיון והמקצועיות של כל אחד ואחד מעובדי החברה. כאשר אתם פונים אלינו לפריצת כספת
  מובטח לכם כי תקבלו את מלא האיכות ותשומת הלב שתבטיח לכם שירות מקצועי ומצוין.

  ?
  0
  צריכים עזרה?