שדרוג כספות

אנחנו מתמחים בשדרוג כספות:
החלפת מנעול מכני, התקנת מנעול אלקטרוני, התקנת מנעול ביומטרי

שדרוג כספות אינו עניין שיש להקל בו ראש. אנחנו בחברת כספות בריח מתמחים בשדרוג כספות. אם אתם רוצים להתקדם טכנולוגית או להחליף את מנעול המפתח ישן בכספת אנחנו הכתובת הנכונה. צוות מקצועי יבצע את העבודה באיכות ודיסקרטיות ללא פשרות.

  • החלפת מנגנוני נעילה מכניים עם התאמה מושלמת לכל כספת.
  • התקנת מנעולים אלקטרוניים ומערכות השהייה לפתיחה.
  • התקנת מנעול ביומטרי עם טביעת אצבע למקסימום הגנה.
  • הוספת מנגנוני נעילה ומלכודות למנגנונים קיימים לצורך הגברת האבטחה.

מקצוענים גם בשדרוג כספות!

רבים חושבים שרגישת כספת היא עניין של מה בכך אולם למעשה כל התהליך מחייב מצד אחד בעלי מקצוע מיומנים, אמינים שבאמת מבינים ומצד שני מוצר איכותי שייתן לנו מענה בעת הצורך ובמקרה של פריצה או גניבה.

הטכנולוגיה צועדת קדימה ואינה פוסחת על הכספות ומערכות הנעילה שלהן. אנחנו בחברת כספות בריח מבינים זאת היטב.

יהיה לכם קל יותר להשתמש

אם אתם מסתבכים בפתיחת הכספת זה אומר שמשהו כאן לא מתאים לכם או לאופי השימוש שלכם. שדרוג מנגנוני נעילה יקלו עליכם בפתיחה והסגירה של הכספת. למשל הקשת קוד במנגנון אלקטרוני קל הרבה יותר מפתיחה של קומבינציה מכנית.

חיסכון משמעותי בהוצאות

איבוד מפתח או שיכחה של מספרי הקומבינציה הם דברים שכיחים בעולם הכספות ,
ובמקרים אלו מזמינים פורץ כספות, עם מערכות מתאימות לא יקרו לכם מקרים כאלו, לדוגמה שדרוג מערכת נעילה ביומטרית היא אידאלית למי שיש לו נטייה לשכוח קודים.
שדרוג כספות
כספות בריח

למה לשדרג עם כספות בריח?

שדרוג כספות מאפשר לנו להמשיך ולהשתמש בכספת שלנו עם יכולות ותכונות חדשות ומשופרות. הצוות המקצועי של כספות בריח מאפשר לכם להפוך את הכספת המיושנת שלכם לחדישה עם טכנולוגיות נעילה מתקדמות ( ברוב המקרים, בתלות בסוג הכספת ותאימותה לשדרוג ). לדוגמה אם יש לכם כספת עם נעילת מפתח תוכלו להתקין עליה מנגנון נעילה אלקטרוני עם קודן שבלחיצת קוד הכספת תיפתח, או שאם תרצו לחסוך גם את הקשת הקוד תוכלו להתקין מנעול ביומטרי שיסרוק את טביעת האצבע שלכם לפתיחה. פנו עוד היום אלינו ונציג מקצועי יעזור לכם לשדרג את הכספת שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
0
צריכים עזרה?