תיקון כספות

אנחנו מתמחים בתיקון כספות:
תיקון כספת מקולקלת, תיקון כספת לאחר פריצה, תיקון כספת מקצועי

לא כל אחד יכול לתקן כספות. יש סיבות רבות לקלקול כספת כאשר הראשונה שבהם היא תפעול שגוי או ניסיון תיקון על ידי אדם לא מקצועי. לצוות שלנו ניסיון רב בתיקון כספות מסוגים שונים. כמו כן אנחנו מתקנים ומחזירים לפעילות כספות לאחר פריצה.

  • תיקון כספות מכניות עם נעילת מפתח או קומבינציה מכנית.
  • תיקון כספות אלקטרוניות ומנגנונים חשמליים.
  • השמשה של כספות לאחר פריצה או נזק.
  • החלפת מנגנוני נעילה תקולים בחדשים.

מקצוענים גם בתיקון כספות!

כספת צריכה תיקון ברוב המקרים לאחר פריצה או קלקול. הסיבה לצורך בפריצת הכספת נובע ממגוון רחב של סיבות. לעתים פורץ כספות אינו מקצועי מספיק וגורם הרס לכספת. במקרים אחרים הקלקול בא עקב בלאי. כספות בריח מובילים בישראל את תחום הכספות בכלל ואת תיקום הכספות בפרט,לצוות המקצועי והמיומן שלנו ידע וניסיון רב שנים שעומד לרשותכם בעת הצורך.

רק וותק, ניסיון ומקצועיות יביאו לתיקון איכותי של הכספת שלכם.

דיסקרטיות וביטחון אישי

תיקון כספת מקולקלת עדיף על רכישת חדשה לא רק בגלל העלויות אלא גם בגלל הצורך בדיסקרטיות, אין צורך לערב גורמים חיצוניים, פשוט מזמינים את הטכנאי המוכר והמומלץ ומתקנים.

לתקן עולה פחות

אם נשים על המאזניים את העלות של תיקון כספת לעומת קניית כספת חדשה הרי שברכישת חדשה כרוכים גורמים נוספים רבים שבניהם בנוסף על המוכר גם המוביל והמתקין. תיקון כספת הינו תיקון ותו לא.
תיקון כספות
כספות בריח

למה לתקן עם כספות בריח?

אולי יש הרבה ש"יודעים לתקן" כספות אולם בהחלט לא כל אחד באמת יודע להביא את הכספת המקולקלת לרמת שימוש מחדש עם כל המשתמע מכך, ההגנה, האבטחה והמיגון. מובטח לכם כי תיקון הכספת יכלול את הציוד המתקדם ביותר ואת הרכיבים האיכותיים ביותר שיביאו את הכספת שלכם למצב פעיל ותקין ולא רק "שמיש". ולכן הצוות של כספות בריח הנו המקצועי ביותר שמוביל בישראל את תיקוני הכספות האיכותיים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
0
צריכים עזרה?