כספות כבדות

מסת הכסף וחשיבותה

כאשר בוחרים כספת ישנם כל מיני גורמים ומאפיינים שצריכים לקחת בחשבון על מנת לבצע את הבחירה הטובה ביותר שתגן על התכולה שלנו באופן מקסימלי. ישנם המון סוגים שונים של כספות ולכן חשוב להבין קצת במאפיינים השונים של הכספות השונות כדי להבין איזו כספת אכן תהיה המתאימה ביותר. ישנם כל מיני סוגים של תכולות הזקוקות להגנות מסוימות ורמות שונות של מיגון גם כן. כאשר כספת אמורה לספק הגנה לתכולה העשויה ברובה מניירת, מומלץ מאוד שהיא תהיה כספת חסינת אש כך שתוכל גם להגן על התכולה מפני נזקים כמו שרפה או הצפה. כאשר כספת מגינה על כלי נשק או תרופות היא גם תצטרך להגן על השוני בין התכולות בהתאם, גם מפני נזקים וגם מפני פריצות וגנבות. ישנם כל מיני גורמים שיכולים להגדיל את רמת המיגון של הכספות השונות וככל שכספת תהיה איכותית יותר, כך היא תבצע עבודת הגנה טובה ואמינה יותר.

מנגנוני הגנה שונים

לכספות ישנם מנגנוני הגנה שונים ורבים. על מנת להעניק לכספת שלכם את ההגנה הטובה ביותר עליכם לרכוש מנגנון איכותי. ישנם מנגנונים הננעלים באמצעות קוד אישי, אחרים הננעלים באמצעות טביעת אצבע על ידי מנגנון ביומטרי. ישנם מנגנונים העובדים בצורה מכנית וכאלו הננעלים באופן ידני. כל מנגנון מציע הגנה מסוימת ולעתים כספות מכילות אף יותר ממנגנון אחד וכל זאת על מנת להרים את רמת המיגון. כאשר כספות הם מאוד משוכללות ומגנות על רכוש מאוד יקר, לעתים מותקנות בהן סוגים שונים של מלכודות וכל זאת על מנת להקשות על ניסיונות פריצה וגנבה כמה שיותר. מאפיין שיכול מאוד להתאים לעסקים שונים המחזיקים במקום רכוש רב ויקר הן כספות כבדות. הכספות כבדות כמעט בלתי אפשרי לעקור אותן ממקומן ולגנוב אותן אל יעד אחר מפאת הכובד שלהן. חשוב לציין שכובד כספת אינו מצביע בהכרח על יכולות המיגון השונות שלה ולכן צריך לוודא שהכספת אכן איכותית וטובה מספיק בנוסף לעובדה שהיא מאוד כבדה.  ניתן לעגן כספות לכל מיני מקומות שונים ואף להסתיר אותן, הכל תלוי בגודל הכספת. ישנן כספות המעוגנות לקיר ואף מוסוות ומותקנות בתוך הקיר עצמו. ישנן כספות המעוגנות לרצפה וכאלה המוסתרות בתוך ארונות, מתחת לשולחן ובמקומות אחרים נוספים.

היכן כדאי לרכוש כספת כבדה

על מנת לרכוש כספת כבדה שתוכל העניק יכולות מיגון איכותיות שיבטיחו הגנה מקסימלית, מומלץ וכדאי מאוד לבצע את רכישת הכספת אצל חברה המתמחה בענף הכספות. אנשי מקצוע העוסקים בסוגי כספות שונות, הם היחידים שיוכלו באמת לדעת מהן הכספות הטובות והמתאימות ביותר עבור התכולה הספציפית שלכם. אם כבר רוכשים כספת איכותית שלא עולה מעט, רצוי מאוד להבין את הצרכים השונים של התכולה. כספת איכותית יכולה להעניק הגנה למספר שנים רבות ללא הצורך בתחזוקה ותיקונים. אל תתפשרו כאשר זה נוגע לרכוש יקר ערך ורכשו כספת איכותית.

שתפו


שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?
0
צריכים עזרה?